BMW 320D nafte

Shitet nga: devi 26 Shk 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 140 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shum e paster dhe e mbajtur
Me cdo gje origjinale te blera tek BMW
Ekonomike dhe shume e shpejte
Nuk ka nevoj per asgje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim