BMW 320D Manuale 2004

3 100 EUR

Shitet nga: Lisjan 25 Jan 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Bmw 320d e46.
110 w. 150 hp.
Manuale me komanda ne timon.
232 000 km.
Makina eshte ne gjendje shume te mire Motorrike dhe Xhenerike.
Per video te Motorrit ne pune kontaktoni ne whatsup.
Në fillim