Bmw 320d full opsion!!

2 800 EUR

3 200 EUR

Shitet nga: Ekland 28 Jan 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shitet ose nderrohet BMW seria 3 2.0 nafte viti 2001 ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e bera ne koh. Freksion te ri vaj filtra ferrota te sapo bera. Makina esht e mbajtur per qef dhe esht perdorur vetem nga nje person. Makina disponon tapiceri lekure disqe 16 sport, drita xenon , led , angel eyes, drita ambjenti me pult, xhama te zinj me leje, sensor parkimi, kamer parkimi me ekran, pasqyra me palosje, klima, cd dvd, fener ulje ngritje
Hapje mbyllje me pult , hapje mbyllje xhamash me pult, kompjuter bordi, sensor shiu e shum opsione te tjera. makina ka cdo sherbim te ber ne kohe per me shum shikojeni nga afer cmimi 2800 i diskutueshem ! Shitet ose nderrohet. 0682780357
Leaflet
Në fillim