BMW 320D e91, 150PS

4 000 EUR

Shitet nga: Zefi 02 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Vitit 07.2007, Km 252000, Kontroll ne CH 01.2020

Lundrimi, sensori i shiut, sensori i parkimit, ngrohja e sediljeve, navigimi, goma krejt të reja dimri FULDA 600.-Fr, xhami i ri xhami i ri 1200.-Fr Nëntori 2019, plotësisht i lëvizshëm, pa problem teknik

Makina eshte ne Zvicerr, kush asht i Interesuar do te paguaj Transportin dhe Doganen
Leaflet
Në fillim