BMW 320D AUTOMATIK

Shitet nga: Kreshnik Ahmeti 17 Tet 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Bmw 320d nafte kamjo automatike ne gjendje te mire xhenerike si dhe motorrike. E gatshme per cdo lloj prove. E perdorur vetem 2 muaj ne shqiperi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim