BMW 320d 2003..2600€!!

Shitet nga: Xxx 17 Mar 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 690 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 600 EUR   2 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet/Ndrrohet Bmw 320d 2003.. portobagazh ..sedilje lekure ngjyre kapucino .. sensor parkimi , kamio manuale. 240.000 km origjinale .. te gjitha sherbimet e bera .. ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike .. klima .. letrat deri ne shtator 2019 .. 📁 Cmimi: 2600€ 📁 Numri i Celularit: 0693223567 📁 Vendodhja: Tirane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim