BMW 320D 2001 -super ekonomike dhe super gjendje!!

Shitet nga: devi 02 Mar 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 12 140 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 700 EUR   3 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet Bmw 320D e vitit 2001
Motorr 2.0 nafte
Shume e paster si jasht dhe brenda
Me letra te prera deri ne Qershor 2019
Makina eshte mbajtur me kujdes dhe esht perdorur si makinen e dyte
Makines i jane nderruar vaj filtra gomina tambure para 200km !
Ferrotat i ka origjinale te bmw (80€ copa te marra nga italia)
Tapiceria e tavanit e re e vendosur para pak ditesh
4 xhamat elektrik ,sensor parkimi
Me disqe 17 origjinale te Bmw
Gomat mbrapa i ka te gjera (sport)
Makina nuk ka nevoj per asgje .
Per me shume info :069 64 88 836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim