BMW 320D -01

2 800 EUR

Shitet nga: BMW 27 Mar 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shitet : BMW 320D .Motorr 2.0D .Viti: 2001 . Km: 250.000 . Klima . Manaule .disqe 17 goma te reja . Ksenon . Makina eshte shume e paster brenda dhe jashte pa asnje gervishtje .
Cmimi : 2800€
Ka dhe mundsi nderrimi
Preferohet benzin gaz
Leaflet
Në fillim