BMW 320d -00

Shitet nga: BMW 01 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
shitet bmw seria3 320d. makina eshte e vitit 2000, me nafte. kilometrat reale, gomat ne gjendje shume te mire. eshte shume ekonomike dhe i jan kryer sherbimet e nevojshme. makina eshte ne gjetje shume te mire si nga ana mekanike po ashtu dhe vizuale. dokumentat jane te paguara per gjith vitin sepse sapo eshte targuar. te interesuarit te kontaktojne.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim