BMW 320CI

Shitet nga: X111 Dje 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Seria 3 320 benzine gaz motorr 2.2 170 cv , viti 2001 ne gjendje perfekte motorrike, impiant gazi Landirenzo, disqe 18" M, makina eshte shum e mbajtur si nga ana estetike dhe nga pjeset xhenerike. Te gjitha sherbimet e kryera periodikisht.
Cmimi pak i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim