BMW 320

Shitet nga: Xhuljano 21 Shk 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
BMW 320 , nafte , manuale . Makina eshte ne gjendje te mire , me letra dhe taksa te paguara . Cmimi 2500 euro , i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim