BMW 320

3 900 EUR

Shitet nga: Ilir 10 Pri 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
BMW 320d viti 2004 ne gjendje shume te mire me taksa te paguara deri ne korrik 2017. Manuale 6 marshe, gomat te reja 210.000 km. Vaji dhe filtrat te sapo nderruar.
Leaflet
Në fillim