bmw 320

14 000 EUR

Shitet nga: toni 22 Mar 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
bmw 320 i 100mi km originale 2008 kabriole manuale gjendje perfekte 2 jav se eshte targuar shitet 14000 mi euro ose nderroher me cls ose bmw seria 5 dhe kembim lekesh
Leaflet
Në fillim