BMW 320

Shitet nga: Leni 04 Dhj 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet makina tip BMW 320, viti 2003, nafte, full option, disqe alumini 17", sendile lekure + cope me ngrohje, perde origjinale me buton, baxho, xhama elektrik dhe sensore origjinal. Makina eshte ne gjendje shume te mire.
Dokumenta te prera deri ne nentor 2016.
Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim