BMW 320 viti 2008 shitet ose nderrohet me 4x4

Shitet nga: Xxx 11 Shk 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 100 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
BMW 320 , motor 2.0 nafte, gri metallizzato automat, navigator Cd, dvd, aux, komanda ne timon,  bezhe, xenon, clima, sensor parkimi/shiu, start&stop, disqe alumini, me dokumenta te rregullta te paguara deri ne gusht 2019 makina eshte ne gjendje perfekte mekanike, motorike dhe estetike, eshte e shpejte dhe ekonomike. 230.000 km.Cmimi 6.100 euro i diskutueshem. Arsyeja e shitjes per makine 4x4 ose nderrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim