BMW 320, VITI 2007, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AUTO-MIX-TIRANA Sot 08:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 22 030 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2007, sallon lekure, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux, xhama eklektrik, komanda ne timon, dy celesa, sensore parkimi para dhe mbrapa, larje feneresh, drita xenon, etj
Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..
NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK..
FALEMINDERIT https://www.facebook.com/AutoMixTirana
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim