BMW 320 Viti 2004, 2.900 Euro

2 900 EUR

Shitet nga: Shes Makina 27 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
BMW 320 kambio automatike, naftë, ngjyre Gri metalizato,
viti 2004, airbag, kasetofon/mp3, kondicioner, abs, disqe alumini, sedilje lëkure,
sensor parkimi, motori dhe kamio jepen me garanci. Goma te reja.
4 Xhamat elektrik Xhenerikisht perfekte. Tapiceri e re.
Llamarina nuk ka gërvishtje.

Cmimi : 2900 euro
Shes Makina
069 985 5555
Leaflet
Në fillim