BMW 320 shitet ose nderrohet

Shitet nga: nandi 16 Tet 05:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 550 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet ose nderrohet bmw me kamio automat motorr 200 me nafte ne gjendje shum te mire shum e paster dhe ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim