Bmw 320 seria 3 motorr 200 nafte viti I 2003

Shitet nga: Denis 03 Dhj 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 880 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Bmw 320 seria 3 motorr 200 nafte viti I 2003 xhamat e zij origjinale tapiceri lekure pilot automat komanda tek timoni ne gjendje prefekte motorrike dhe gjenerike
Cmimi 4200 Euro I diskutueshem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim