BMW 320 OKAZION

1 600 EUR

Shitet nga: Aaa 11 Shk 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shes bmw naft 320 .letrat deri ne korrik,gjendje e mire teknike dhe motorrike.1600 euro i pa diskutueshem.
Leaflet
Në fillim