Bmw 320 okazion

Shitet nga: Orgest 23 Dhj 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Bmw 320 gjendje shum e mire motorike ashtu dhe xhenerike shum ekonomike sherbimet te gjitha te bera kontrolloni ku te doni , lertra te gjitha deri ne nentor xhama te erret dhe ne leje muzik 2000wat drita kseno goma e reja 4stinet ... Shes per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim