BMW 320 okazion zvicera u shit

0 EUR

Shitet nga: Xhevi 08 Pri 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
BMW 320 super full automatik katika me nzemje 150 mij te kalume i servisuar ne ch servis te madh Ska nevoj per asnje investim makina ndodhet ne kosov mund ta biem pa problem ta keni gati per me doganu.mund me e pa te mer jep.com kemi dhe makina te mira per tregtar shqipetar trasportin e sigurojm deri ne kufi
Leaflet
Në fillim