BMW 320 INDIVIDUAL M-look/full option/xenon

Shitet nga: BMW Sot 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 600 EUR   4 250 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet BMW 320d 2.0 nafte, Look M nga fabrika (brenda + jashte), 6 marshe manual, vit prodhimi Dhjetor 2002, me 269.000 km me liber sherbimesh qe nga 0 km. Makina eshte FULL OPTIONS e vecante (INDIVIDUAL) ne gjendje perfekte motorrike dhe estetike, Look M ne cdo detaj, e mbajtur ne garazh dhe cdo sherbim i bere ne kohe tek BMW Passion tek Caza Italia. Entuziastet qe e njohin modelin E46 te BMW e kuptojne vecantine e kesaj makine. E perdorur nga familiare. Fotot flasin vete.

Motorr 2.0 nafte (GJENERATA E RE)
Goma Bravuris 90% te reja
Liber Sherbimesh qe nga 0 km

LISTA E OPSIONEVE:
Tapiceri Lekure
Navigator origjinal
Drita XENON te bardha me lupe
Timon sportiv M + marshe M look
XHAMA TE ZINJ origjinale
Sensore Parkimi
KAMERA Parkimi (para + mbrapa)
Drita mjergulle
Bllokues Kambio me celes
Telefon ne kroskot
Perde mbrapa
Bisht sportiv + side grills M + pedale M + kroskot M
2 celsa origjinale
Bagazhiere CD player

Sherbimet e sapo bera dhe vaji/filtrat te sapo nderruar. Cdo sherbim i bere tek BMW Passion tek Caza Italia. Makina eshte e gatshme per cdo prove! Mund te nderrohet me tiguan/rav4 + diferencen nga ana jone

Cmimi - 3600 euro (i diskutueshem)

Numer telefoni: 0694027999
Whatsapp: 0698192173
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim