bmw 320 fuull opsion me navigator

Shitet nga: bmw 320 13 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
shitet bmw 320 me dogan te paguar makina ndodhet ne itali dhe vjen ne dt 22 nentor makina eshte ne gjendje te shkelqyer cmimi 9000 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim