BMW 320 FULL OPTION -03

Shitet nga: ALBANO 19 Jan 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike. Ka 6 muaj ne Shqipëri dhe eshte me te gjitha dokumentet te paguara. Ka ardhur nga Gjermania. Full option dhe ka sistem Bluetooth qe te mundeson te flasesh pa përdorur celular ne makine. Baxha xhami dhe goma continental 3 muaj te përdorura. Bagazhier me 6 CD, klima automatike, sallon lëkure dhe komplet sistemin me memorie. E gatshme te kontrollohet ku te deshironi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim