BMW 320 FULL OPSION-08

0 LEK

Shitet nga: bmw 05 Pri 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
BMW 320 V.P2008 ARDHUR NGA BELGJIKA NE GJENDJE TE PERKRYER PUNE,SRS AIRBAG,ABS,ESP,KLIMA TRONIK,XHAMA ELEKTRONIK DHE ME THARJE,PASQYRA ELEKKTRONIKE DHE ME THARJE, SEDILJE ME NGROJE ME KOMANFO ELEKTRONIKE DHE ME FRYRJE,BAXHO PREJ XHAMI,KOMANDO NE TIMON,RADIO CD,2 PAL DISQE ME GOMA TE REJA,TAPICERI MISHINI E ZEZ SHUM E MIRMBAJTUR,LIMITATOR SHPEJTESIE,SENSOR SHIU,LIBER SERVISI,DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2017, TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA NE KOHE,KAMBIO MANUALE 7 MARSHE,SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI,PER ME SHUM KONTAKTONI NE TEL,,,, PRES TELEFONATA SERJOZE
Leaflet
Në fillim