BMW 320 dizel

1 EUR

Shitet nga: Orgest 08 Maj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shitet makina me targa dhe dokumentacion te rregull shqiptare, te gjitha sherbimet e kryera . Per me shume e gatshme per cdo lloj prove
Leaflet
Në fillim