BMW 320 dizel

Shitet nga: Genci 20 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Me portobagazh. Ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike me klima motorr200 nafte.cmimi 2000e i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim