BMW 320 dizel

Shitet nga: Dhori 14 Shk 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Makina esht n gjendje super. Nuk ka asnje lloj problemi dhe mund ta kontrolloni ku te te doni. Me liber sherbimesh. Dhe e pa perdorur fare n Shqiperi. Me dogan te paguar.!! Navi,kseno bi-kseno, sensor parkimi,sensor shiu,sensor dritash,start stop sistep, etj shum ekonokime. 3.7 L/km
Whatsapp, viber,cel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim