BMW 320 dizel

Shitet nga: gisi 16 Tet 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
shitet bmw 320 nafte kabrio metalik look M viti 2008 e zeze ,automat me tapiceri te kuqe full option me dokumente te rregullta shum ekonomike dhe e vecant ne llojin e saj me 168000 km origjinale pranojm dhe nderrime me makina me toke me apartament ose me materiale ndertimi si psh tulla cimento hekur etj. mundsi nderrimi me makin 4x4.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim