BMW 320 dizel

3 000 EUR

Shitet nga: laerd 19 Mar 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Eshte ne gjendje shum te mir me letra te paguara
2.0 nafte
makina eshte e gatshme per cdo lloj prove
ka dhe mundesi ndrimi
Leaflet
Në fillim