BMW 320 dizel -00

Shitet nga: Bledi 04 Dhj 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Makina esht ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe dekumente te paguara der ne maj .3000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim