Bmw 320 diesel

Shitet nga: Bmw 320 diesel 10 Tet 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Bmw 320 diesel ,viti prodhimit 2013,kamio automat me opsion sport dhe eco pro,komanda ne timon,sedilje me ngrofje,navi i madh me 6cd,sensor para mbrapa i integruar ne navi ,disqe me goma te reja brigestone,shume e paster si makine si brenda dhe jasht ,ngjyra e zeze metalizato,makina eshte e sapoardhur na gjermania me dogane te paguar,serviset te gjitha te bera ne gjermani te bmw,tel 0697111155
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim