Bmw 320 Diesel Automat -13 Mundsi ndrrimi

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: ErjonAuto 13 Tet 11:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

16 500 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
BMW 320-Diesel , Viti Prodhimit 2013 , Fiket ne semafor , kamio automatike + tronik , disqe alumini , goma te reja , klima tronik , cd player , sendilje gjysem cope gjysem lekure , kseno bi kseno , xhama te zinj origjinal , komando ne timon , ndezje me START-STOP , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi-16.500 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet.... Cel-0682036363 -Viber-WhatsApp Facebook-Erjon Auto Instagram-ErjonAuto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim