BMW 320 DIESEL, 2013, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AUTO-MIX-TIRANA Sot 08:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

14 900 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2013, klima, ngrohje sedilesh, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+tel+aux, navigator, xhama eklektrik, komanda ne timon, pasqyra elektrike, sensore parkimi para dhe mbrapa, drita led+xenon, larje feneresh etj etj
Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..
NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT
https://www.facebook.com/AutoMixTirana
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim