BMW 320 D

Shitet nga: Eniar Hysnelaj 20 Tet 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet BMW 320 D e sapo ardhur nga gjermania, filter partikular euro 4, klima tre zonal, tavan panoramik, sensor parkimi para mbrapa, navigator i madh, timon multifunksional, sendilje me ngrohje, tempomat, 4 goma te reja godyaar, vaj filtra te nderruara, me liber sherbimesh te kryera ne gjermani, dokumentat e sapo prera ne fund te gushtit. Bej dhe nderrim + -
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim