Bmw 320 d Automat

Shitet nga: Bot Sot 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320

Bmw 320d Viti i prodhimit fundi 2012, Kambio automatikr,Nafte , Km:139.000 (origjinale). Eficcient dynamic/Disje origjinale M power / Baxha etj etj .Makina eshte ne gjendje perfekte dhe pak muaj ka e persorur ne Shqiperi. Sherbimet e kryera. Cmimi 12.000€ pak i diskutueshem (Me nderrim ka cmim tjeter)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim