BMW 320 d -02

Shitet nga: BMW 19 Dhj 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet BMW 320 diesel, motorr 2000 cc nafte, teper ekonomike dhe njekohesisht e fuqishme. Kambio manuale 6 marshe, klima automat, komanda ne timon, navigator, xhama elektrik, pasqyra elektrike, sensore parkimi mbrapa. Ngjyre blu. Targa shqiptare dhe dokumenta te paguara deri ne janar 2016. Gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim