BMW 320 Benzin-Gaz automatike 2006

Shitet nga: Bmw 16 Tet 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
E ardhur nga Zvicra,
me dogane te paguar,
targa AA,
siguracion taksa kolaudim te gjitha te paguara deri ne nentor 2020,
Ka bere vetem rruge autostrade,
ESP Traction Control Anti-Rreshkitje,
tapiceri Lekure me veshje Druri shume e paster dhe e pagervishtur,
2 celesa me pult,
Radio CD dhe AUX,
6 bokse origjinal shume te fuqishem +Amplifikator i vendosur nga fabrika origjinal,
Larese feneresh
Drita BI-XENON,
motorri 2.0 Benzin-Gaz shume ekonomik dhe i fuqishem,
START-STOP engine->>ndezje dhe fikje e makines pa perdorur celesin vetem nepermjet nje butoni te vetem,
pasqyra anti-verbuese,
goma pothuajse te reja 90%,
Xhama me refleks dhe elektrik,
Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa,
Timon multifunksional dhe i levizshem,
Pilot Automatik,
kambio AUTOMATIKE,
komanda ne timon,
kondicioner me filter,
sedilje lekure elektrike& me ngrohje+fryrje me ajer dhe ortopedike,
Timon elektrik shume i lehte,
Mund te me kontaktoni dhe ne viber whatsapp sms,
Nuk nderrohet.
Cmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim