BMW 320 Automatike Euro 4 Viti 2007 Full Options

Shitet nga: Golf Dje 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
💶Shitet💶...🏁BMW SERIA 3...🏁320 Nafte...🏁Kambio Automatike...🏁Euro 4...🏁 Viti Dhjetor 2007....🏁Ngjyra e Zeze Perla...🏁190 Mij Kilometra Origjinale...🏁Shum Ekonomike...🏁Full Options...🏁Blututh per lidhje me Telefonin...🏁Kondicioneri Klima...🏁Fener Angel Eys Origjinal BMW...🏁Navigator BMW...🏁Sensor Origjinal BMW para/mbrapa...🏁Bord Kompjuter...🏁SRS AIRBAG...🏁ESP...🏁Radio CD mp3 BMW ...🏁Komanda ne Timon...🏁4 Xhama Elektrik...🏁Pasqyra Elektrike...🏁Sedilje Elektrike...🏁2 Çelsa Origjinal...🏁Ndezje Start/Stop...🏁Tapiceri Lekure Bezh ne Gjendje te Shkelqyer...🏁Disqe Alumini BMW me 4 Goma 100% te reja...🏁Letra te Paguara per 1 Vit...🏁Te gjitha sherbimet e bera tek BMW...🏁Ne Gjendje te Shkelqyer Motorrike dhe Xhenerike...🏁Shum e Paster si Brenda dhe Jashte...🏁E Gatshme per çdo lloj prove nga ana juaj...Cmimi: 7000 Euro💶 i Diskutueshem......Tel:☎️Viber/WhatsApp 0685338843
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim