BMW 320 automat shitet

Shitet nga: Bmw Dje 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR   4 400 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shitet bmw 320 naft automat ne super gjendie dhe shum ekonomike makina esht full opsin me te gjitha sherbimet e bera dhe shum e paster..letrat i ka te paguara per nji vit 2 goma te reja 2019 sapo vena cmimi diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim