BMW 320 2.0 DIESEL

Shitet nga: Avdi Gjoka 10 Tet 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
BMW 320, 2.0 Diesel, Viti 2003, sallon lëkure, xhama elektrik, disqe alumini (17) + gomat e reja, 1 celës original, klima , komanda në timon, cd player, bluetoth audio për telefonata në makinë, sensor parkimi, hapje mbyllje qendrore, letra deri në Dhjetor 2019, 263000 km, me të gjitha shërbimet e bëra (të sapo ndërruara vaj+filtra+ferrota) , në gjëndje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim