BMW 320 -05

Shitet nga: BEKIM 13 Nën 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shes BMW 320 e ardhur nga Gjermania 2.0 nafte, Viti 2005 me te gjitha sherbimet e bera 4 gomat e reja, Sendiljet me ngrohje dhe lekur ngjye pana , 7 marrsha , xhamat e zinj origjinal dhe te shkruara ne lejen e qarkullimit i kam 2 xhamat e pare te zinje origjinal dhe xhamat e pasem te bardhe origjinal, dritat xenon bixenon, baxho, kompjuter bordi , pilot automatik. full full full ne te gjitha drejtimet sic e shihni edhe ne foto , shitet per arsye mosperdorimi. 4200euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim