BMW 320 -04

Shitet nga: BEKIM 30 Dhj 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shes BMW 320 e ardhur nga Gjermania 1.9 nafte,me 12.08.2008 ka dal ne qarkullim me 0 kilometer eshte bler+170000kilometra origjinale me te gjitha sherbimet e bera si vaj filtra gomina ferrota te gjitha pa perjashtim,gomat e reja me gjith disce origjinale te bmw,Sendiljet me ngrohje dhe lekur origjinale jo inkilit, 6+1 marrsha , xhamat e zinj origjinal dhe te shkruara ne lejen e qarkullimit i kam 2 xhamat e pare te zinje origjinal dhe xhamat e pasem te bardhe origjinal, dritat xenon bixenon,dvd dhe bagazhiere ne bagazh,baxho siper, kompjuter bordi sensor parkimi,tip tronik butonat ne timon,shum ekonomikeeeeee.full full full ne te gjitha drejtimet sic e shihni edhe ne foto te gjitha sherbimet e bera te bmw dhe ne koh cdo gje,shitet per arsye se me liro garazhdin.ska nevoje per asnje lloj sherbimi,letrat te vlefshme deri me 25.12.2016......4150 euro vetem sot,telefonata serioze...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim