BMW 320 -03

Shitet nga: Gianfranco 16 Tet 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Okazion!!!!

Shitet ose nderrohet BMW 320 nafte. Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike e mekanike. Ka kaluar te gjitha kontrollet dhe i jane bere te gjitha sherbimet e duhura. Dogana e prere dhe me targa shqiptare. Me karta deri ne Nentor 2017.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim