bmv

3 200 EUR

Shitet nga: fabio 18 Shk 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Marka Bmw (320)
Forca mottorrike 2.0
Lloji i kambjos manuale
Karburanti nafte
Viti i prodhimit 2002
Kilometrat 200000
Cmimi 3200€ i diskutueshem
Nr i kontaktit 0676307295
Pershkrim Shite bmw 320 ne gjendej shum te mir motorrike dhe xhenerik te gjitha sherbimet e ber mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj
Në fillim