320 ci

Shitet nga: Bmw e 46 30 Jan 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Makina eshte me te gjitha te reja eshte me susta te shkurtra po i kam dhe te lartat brenda dhe jashte eshte si e re
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim