🛑 BMW E46 320D

Shitet nga: MD Dje 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 290 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
BMW E46 320D 2002, blue e erret metalizato, ne gjendje optimale vizuale dhe mekanike, me te gjitha serviset.
Motor 2.0 (1995cc) diesel, 110kw/150hp, manuale.
Full options:
- klima automatike dual zone.
- Radio OEM (monitor/navigator original), Harman Kardon sound system.
- OBC (on board computer).
- Timon lekure me komanda.
- Cruise control / tempomat.
- Sedile elektrike me memorie.
- Pasqyra elektrike me memorie, antiverbuese dhe reverse assist.
- Fenere Xenon me larje automatike dhe drita. antimjegull.
- Dritare elektrike x4.
- Central console.
- Sensore parkimi.
- Disqe alumini 16".
- gome rezerve.
- Mbyllje qendrore me pult + alarm

🛑 Makina nuk ka asnjë modifikim, çdo opsion e ka origjinal nga fabrika.
⚪⭕🔴seria 3 / serie 3 / seri 3 / bmw audi mercedes benz vw volkswagen opel ford fiat alfa romeo lancia peugeot citroen volvo saab subaru toyota mitsubishi honda hyundai kia dacia land rover seat⚪⭕🔴
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim