🚘 - BMW 320D 👌

Shitet nga: DM-Best Auto 17 Tet 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 250 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
📍 - Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.

Te dhenat e makines:
- Viti: 2000
- KM: 245'000 origjinale
- Motor: 2.0 nafte
- Kamio manuale

📃 - Sherbimet:
- Te gjitha sherbimet e bera
- 4x goma te reja me disqe alumini.

🔊 - Ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike.

✔ - 4x xhama elektrik
✔ - Pasqyre elektrike
✔ - Klima AC
✔ - Butona ne timon

🚨 - "Vendi i duhur për makinën e duhur.

🇨🇭 - "DM-Best Auto." 🇦🇱

🗣 - Per me shume informacione, foto dhe te paqarta ose per prove makine, mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit:

📲 - +355 69 888 63 34. @ Tirana, Albania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim