Shitet!

2 500 EUR

Shitet nga: Ledion Rrapaj 08 Shk 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Marka 👉BMW
Forca mottorrike👉2000
Lloji i kambjos👉Manual
Karburanti 👉Nafte
Viti i prodhimit 👉2001
Kilometrat👉220000-230000
Cmimi 👉i diskutueshem
Nr i kontaktit👉0692665122
Pershkrim 👉Makina eshte me letra per 1 vit . Ekonomike dhe shume e shpejt .te gjitha sherbimet e kryera.Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike dhe shume e paster
Ledion Rrapaj
0692665122
Leaflet
Në fillim